O nás

Firma PALIVO - impex, uhoľné sklady, s.r.o. je na trhu od roku 1998. Našu činnosť tvorí predovšetkým predaj pevných palív ako je čierne a hnedé uhlie, uhoľné brikety, koks, eko hrášok a palivové drevo. Zabezpečujeme aj dovoz všetkých pevných palív - palivové drevo, suché palivové drevo, koks, čierne a hnedé uhlie, ekohrášok, pelety, brikety ku zákazníkovi. 70 percent z nášho predaja tvorí maloobchod a zvyšných 30 percent tvorí, vďaka veľkotonážným autám, veľkoobchod. Vďaka novej technike vie naša spoločnosť zabezpečiť dovoz tovaru a všetkých pevných palív okamžite. Gró našich zákazníkov sú prevažne domácnosti.

V roku 2005 sme vybudovali prekrytie skládky, čím sme pre zákazníka zabezpečili suché palivo i v čase dažďa a sneženia.

Pre zákazníka v domácnosti doporučujeme sa predzásobiť v mesiacoch apríl - jún, kedy sú ceny uhlia nižšie ako v zimnom období. Naša spoločnosť má uzatvorené zmluvy s Hornonitrianskymi baňami, koks nakupujeme z Východoslovenských železiarní - Košice, Ostravy a tiež z Poľska. Pre stálych zákazníkov vieme dodať i české uhlie Bílina.

Každý zákazník má svoje špecifické požiadavky, preto cenovú ponuku stanovujeme individuálne pre každý prípad. Zašlite nám prosím Vašu ponuku na náš e-mail palivoimpex1@gmail.com a my Vám vypracujeme cenový návrh pre Vašu požiadavku. Prípadne kontaktujte priamo manažéra obchodu Mgr.Františka Gábriša na telefónnom čísle 0907 437 134.

 

 

Palivové drevo predávame napílené na klátiky, voľne uložené alebo paletované, naštiepané - buk, dub. V našej ponuke nájdete všetky druhy pevných palív - tvrdé aj mäkké palivové drevo, suché palivové drevo, uhoľné brikety, pelety, drevnú štiepku, čierne a hnedé uhlie, koks, koks orech, čierny a hnedý ekohrášok. 

Náš sortiment sme rozšírili aj o predaj drevených výrobkov, predaj ozdobného kameňa, kameňa v galónoch a predaj dunajského štrku a piesku. V ponuke drevených výrobkov nájdete dubové kartáčované drevo, hranoly, prírezy, drevené obklady a drevené dlaždice.