O nás

Firma PALIVO - impex, uhoľné sklady, s.r.o. je na trhu od roku 1998. Našu činnosť tvorí predovšetkým predaj pevných palív ako je čierne a hnedé uhlie, uhoľné brikety, koks, eko hrášok a palivové drevo. Zabezpečujeme aj dovoz všetkých pevných palív - palivové drevo, suché palivové drevo, koks, čierne a hnedé uhlie, ekohrášok, pelety, brikety ku zákazníkovi. 70 percent z nášho predaja tvorí maloobchod a zvyšných 30 percent tvorí, vďaka veľkotonážným autám, veľkoobchod. Vďaka novej technike vie naša spoločnosť zabezpečiť dovoz tovaru a všetkých pevných palív okamžite. Gró našich zákazníkov sú prevažne domácnosti.

V roku 2005 sme vybudovali prekrytie skládky, čím sme pre zákazníka zabezpečili suché palivo i v čase dažďa a sneženia.

Pre zákazníka v domácnosti doporučujeme sa predzásobiť v mesiacoch apríl - jún, kedy sú ceny uhlia nižšie ako v zimnom období. Naša spoločnosť má uzatvorené zmluvy s Hornonitrianskymi baňami, koks nakupujeme z Východoslovenských železiarní - Košice, Ostravy a tiež z Poľska. Pre stálych zákazníkov vieme dodať i české uhlie Bílina.

Palivové drevo predávame napílené na klátiky, voľne uložené alebo paletované, naštiepané - buk, dub. V našej ponuke nájdete všetky druhy pevných palív - tvrdé aj mäkké palivové drevo, suché palivové drevo, uhoľné brikety, pelety, drevnú štiepku, čierne a hnedé uhlie, koks, koks orech, čierny a hnedý ekohrášok. 

Náš sortiment sme rozšírili aj o predaj drevených výrobkov, predaj ozdobného kameňa, kameňa v galónoch a predaj dunajského štrku a piesku. V ponuke drevených výrobkov nájdete dubové kartáčované drevo, hranoly, prírezy, drevené obklady a drevené dlaždice.

Každý zákazník má svoje špecifické požiadavky, preto cenovú ponuku stanovujeme individuálne pre každý prípad. Zašlite nám prosím Vašu ponuku na náš mail palivo-impex@mail.t-com.sk a my Vám vypracujeme cenový návrh pre Vašu požiadavku. Prípadne kontaktujte priamo manažéra obchodu Mgr.Františka Gábriša na telefónnom čísle 0907 437 134.